Свято-Петропавлівській храм відвідали учні ЗОШ №І м.Новий Буг

11 та 12 квітня 2018 року, в храмі святих апостолів Петра і Павла відбулися зустрічі учнів 6-Б та 6-А класів, класні керівники: Козлова С.Ю та Демчук Л.А, з настоятелем храму протоієреєм Ігором Семенюком. Захід був організований “Районною бібліотекою для дітей” під керівництвом методиста по роботі з дітьми Торопчиною Л.В і присвяченний уроку духовності на тему “Великодні свята”. Отець Ігор розповів дітям про походження Великоднього свята, та традиції пов’язані з ним. Після закінчення розповіді батюшка роздав всім бажаючим свічки і кожен з присутніх звернувся зі своїм проханням до Бога помолившись за свої сім’ї та родини. В ці дні діти також відвідали дзвіницю храму і всі охочі змогли подзвонити в дзвони. Захід закінчився освяченням Великодніх пасок, які діти принесли із собою до храму.

6-Б, класний керівник Козлова С.Ю.   11 квітня 2018 року

6-А,  класний керівник Демчук Л.А.   12 квітня 2018 року